257 Euro’ya Adriyatik Kıyılarında Kaptanlık!


Kaptanlık Turizmi! Adriyatik ülkesi Hırvatistan’ın liman kenti Sibenikte yeni bir turizm akımı başlatıldı. Kaptanlık Turizmi!

Sibernik, Unesco Kültür Mirası listesinde yer alan, taş evleri, parke taşlı sokakları, manastırları ile son yılların en gözde turistik merkezlerinden biri… Turizmi fırsata çevirmek isteyen Hırvatistan’dan farklı ve önce bir hareket geldi. 


Sibernikte bulunan bir otel 257 Euro’dan başlayan fiyatlarla Kaptan olmak isteyenlere B Sınıfı Amatör Kaptan Ehliyeti Sınavı’nın içinde bulunduğu ve Adriyatik kıyılarının teknelerle tecrübe edildiği bir program başlattı.D-Resort Sibenik adlı otelin Kaptan ehliyeti almak isteyen deniz tutkunları için hazırladığı programda, sınav heyecanı yaşayan misafirlerine tarih ve gastronominin merkezinde dinlenme fırsatı sunuyor.    D -Resort Sibenik’in B Sınıfı Amatör Kaptan Ehliyet Sınavının da içinde yer aldığı özel paketinden yararlanmak isteyenler, deniz manzaralı lüks odada kahvaltı dahil 2 gece konaklayabilecek, SPA’nın yanı sıra otelin açık ve canlandırıcı havuzlarında dinlenebilecekler. 


B sınıfı amatör kaptan ehliyet sınavının içinde yer aldığı paketin fiyatı kişi başı 257 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor.Ülkemiz kıyılarının amatör denizciler için cazibesini bilmeyen yoktur. Sibernik modelini fırsata çevirmeyi düşünen yatırımcılar için değerlendirilmesi gereken bir proje olduğunu düşünüyoruz.

6827 Görüntüler